Ви відразу розумієте, що в хетчбек завантажено дуже багато мішків із мульчею. Задня підвіска стискається. Бампер опускається. Передня частина піднімається вгору, немов упертий кінь. Це очевидно. Ви досягли межі.

З важкими вантажівками справа не така очевидна. Завантажте пікап плиткою – він ледве помітно прогнеться. Завантажте житловий будинок на колесах (RV). Ви можете нічого не помітити, якщо не подивіться на прилади.

Житлові будинки на колесах – це справжні звірі. Вони перевозять меблі, побутову техніку та людей. Але вони мають жорстку межу. Перетин цієї межі загрожує ризиком для безпеки та структурної цілісності. Необхідний вам показник – вантажопідйомність (CCC).

Ось як її розрахувати. І так, тут знадобиться математика.

Зміст

Формула CCC

Вантажопідйомність (CCC) – це не здогад. Це максимальне значення, визначене виробником. Ви не повинні його перевищувати.

Розрахунок простий: віднімання. Почніть із номінальної маси транспортного засобу (GVWR). Потім відніміть усе, що не є «вантажем» у традиційному сенсі.

Нижче наведено розрахунок з прикладу гіпотетичного житлового будинку на колесах класу 20 000 фунтів.

  1. Почніть з GVWR
    Це максимальна загальна вага, яку транспортний засіб може безпечно витримати.
  2. Значення: 20 000 фунтів

  3. Відніміть масу порожнього транспортного засобу (UVW)
    Це вага житлового будинку на колесах у заводській комплектації. Він включає повний бак палива, охолоджуючої рідини та олії. Він не включає пасажирів чи особисті речі.

  4. Значення: 14500 фунтів

  5. Відніміть ваговий рейтинг місткості для сну (SCWR)
    Це враховує людей. Стандарт складає 154 фунти на одне спальне місце. Це покриває вагу пасажира та його безпосереднього багажу.

  6. Розрахунок: 6 спальних місць x 154 фунти
  7. Значення: 924 фунти

  8. Відніміть вагу пропанового палива
    Зріджений газ (LP) додає вагу. Цим не можна нехтувати.

  9. Вага: 4,2 фунта за галон
  10. Об’єм бака: 12 галонів
  11. Значення: 50,4 фунта

  12. Відніміть вагу прісної води
    Вода тяжка. Один галон важить близько 8,3 фунтів.

  13. Об’єм бака: 25 галонів
  14. Значення: 207,5 фунта

  15. Результат
    Візьміть початковий GVWR та відніміть UVW, SCWR, вагу пропану та води.

  16. 20 000 – 14 500 – 924 – 50,4 – 207,5
  17. Вантажопідйомність (CCC): 4 318,1 фунта

Це ваш бюджет для спорядження, велосипедів, каяків та додаткових запасів. Ні фунтом більше.

Чому це важливо

Більшість виробників оприлюднюють ці характеристики в інтернеті. Якщо ви купуєте вживаний транспортний засіб, вам потрібно шукати інформацію самостійно. Наклейка на дверну раму часто вказує GVWR. UVW та SCWR зазвичай вказані у посібнику власника або на веб-сайті виробника.

Знання вашої вантажопідйомності (CCC) запобігає пробою шини або поломки осі. Це також забезпечує дотримання законності на шосе.

Дані про вантажопідйомність транспортних засобів

Якщо ви не перевозите житловий будинок на колесах, вам потрібно знати свої обмеження. У наведених нижче таблицях показано обсяг вантажного відсіку для найпопулярніших моделей. Зверніть увагу, що для легкових автомобілів виробники часто вказують об’єм у кубічних футах, а не вагу, тому що вантажопідйомність сильно варіюється в залежності від комплектації та опцій.

Вантажопідйомність Acura

рік Модель Вантажопідйомність (фут)
2006 MDX 81,5
2006 RL 13,1
2006 RSX 25,3
2006 TL 12,5
2006 TSX 13,2
2007 MDX 83,5
2007 RL 13,1
2007 RDX 60,6
2007 TL 12,5
2007 TSX 13,2
2008 MDX 83,5
2008 RL 13,1
2008 RSX 60,6
2008 TL 12,5
2008 TSX 13,2
2009 MDX 83,5
2009 RL 13,1
2009 RSX 60,6
2009 TSX 12,6

Пов’язані характеристики Acura: GVWR, GAWR, GCWR, Маса в спорядженому стані, Вантажопідйомність, Тягове зусилля

Вантажопідйомність Audi

рік Модель Вантажопідйомність (фут)
2006 A3 54,6
2006 A4 13,4
2006 A6 15,9
2006 A8 14,6
2006 S4 13,4
2006 TT 24,2
2007 A3 54,6
2007 A4 13,4
2007 A6 15,9
2007 A8 14,6
2007 Q7 88,7
2007 RS4 13,4
2007 S4 13,4
2007 S6 13,9
2007 S8 14,6
2008 A3 54,6
2008 A4 10,2
2008 A5 16,1
2008 A6 15,9
2008 A8 14,6
2008 Q7 88,7
2008 R8 3,5
2008 RS4 13,4
2008 S4 13,4
2008 S5 16,1
2008 S6 15,9
2008 S8 14,6
2008 TT 8,8
2009 A3 54,6
2009 A4 10,2
2009

Лідери General Motors за обсягом вантажного простору

Якщо вам потрібно перевезти гору брудної білизни або переїхати з невеликої квартири, мінівени та позашляховики GM – це те, де є потрібний простір. Buick Terraza домінує в лінійці 2006 року, пропонуючи 136,5 кубічних футів вантажного простору. Це величезний обсяг. За ним слідує Rendezvous зі 108,9 куб. футів. Rainier має скромніші показники — 80,1 куб. футів. Коли виробництво Terraza припиниться, естафету прийме Enclave. 2008 року він пропонує 116,2 куб. футів, а 2009 року цей показник становить 115 куб. футів. Седани тут не конкурують. LaCrosse та Lucerne пропонують жалюгідні 16–17 куб. футів. У їх багажники ви не помістите холодильник.

Chevrolet пропонує потужніші рішення в сегменті повнорозмірних автомобілів. Фургон Express – це справжній звір. Він пропонує 225,1 кубічних футів обсягу стабільно з 2006 по 2009 рік. Це серйозне корисне навантаження. Мінівен Uplander має 120,1 куб. футів за всіма параметрами. TrailBlazer EXT надає 107,4 куб. футів у 2006 році. Пізніше стандартний TrailBlazer знижується до 80,1 куб. футів. У 2009 році на арену виходить Traverse зі 117,5 куб. футів. Він заповнює прогалину між сімейними автомобілями для перевезення вантажів та утилітарними транспортними засобами.

Пікапи розповідають іншу історію. Chevrolet вказує тире (прочерки) для Silverado 1500, 2500 HD та 3500 HD, а також для моделей Avalanche та Suburban у перші роки випуску. Це означає, що стандартний обсяг вантажного відділення не є основним показником цих рамних платформ. Їх слід дивитися показники вантажопідйомності і тягового зусилля. Хетчбек HHR Panel є нішевим, але надійним вибором із 62,7 куб. футів. Звичайний HHR має трохи менше – 57,7 куб. футів. Малолітражні автомобілі, такі як Aveo та Cobalt, пропонують близько 12,4-13,9 куб. футів. Для переїзду вони не підходять.

Cadillac: розкіш і великі позашляховики

Cadillac поєднує комфорт бізнес-класу із значним обсягом вантажного простору у своїх великих моделях. Сімейство Escalade є королем об’єму. Стандартний Escalade має 104,6 куб. футів у 2006 році, збільшується до 108,9 куб. футів у 2007 році і залишається на цьому рівні. Версія з подовженою базою ESV – це справжня вантажівка. Вона починається із 131,6 куб. футів у 2006 році та збільшується до 137,4 куб. футів до 2007 року. Цей показник зберігається до 2009 року.

Седани мають менший обсяг. DTS пропонує 18,8 куб. футів. Моделі STS та STS-V обмежені 13,8 куб. футів. CTS та CTS-V мають 12,5 куб. футів у 2006 та 2007 роках, збільшуючись до 13,6 куб. футів у наступні роки. Спортивні автомобілі, такі як XLR та XLR-V, мають тісний багажник – всього 11,6 куб. футів. Кросовер SRX пропонує компромісний варіант із 69,5 куб. футів спочатку, хоча до 2009 року цей показник знижується до 13,8 куб. футів. Зачекайте. Дані за 2009 рік для SRX вказують 13,8 куб. футів. Ймовірно, це показник тільки для багажника без складених задніх сидінь, тоді як раніше 69,5 куб. футів, мабуть, включали складені задні сидіння. Уважно перевіряйте специфікації для певного року випуску. Гібридна версія Escalade має показник 69,5 куб. футів у 2009 році, що здається низьким, якщо тільки це не метрика із складеними задніми сидіннями або вимірювання за рівнем підлоги завантаження.

Сімейні автомобілі Chrysler та Dodge

Chrysler та Dodge домінують у сегменті мінівенів завдяки величезному корисному навантаженню. Town & Country починається зі 146,7 куб. футів у 2006 році. Потім об’єм трохи зменшується до 144 куб. футів у 2007 році та до 143,8 куб. футів у 2008 та 2009 роках. Grand Caravan ще більше. Він має 167,9 куб. футів у 2006 та 2007 роках. До 2008 та 2009 років показник стабілізується на рівні 144,3 куб. футів. Ці коливання можуть відображати зміни у стандартах вимірювання або пакетах внутрішнього оздоблення.

Седани функціональні, але не просторі. 300 і 300C спочатку мають 156 куб. футів, збільшуючись до 17,2 куб. футів у 2008 році, потім знову знижуючись до 15,6 куб. футів у 2009 році. Sebring варіюється від 11,3 до 13,6 куб. футів. PT Cruiser – це ретро-універсал із серйозним обсягом. Він має 92,2 куб. футів у 2006 та 2008–2009 роках. У 2007 році показник знижується до 62,7 куб. футів. Ця розбіжність вимагає перевірки. Мінівен Pacifica пропонує 62,7 куб. футів у 2006 році, збільшується до 92,2 куб. футів у 2007 році, потім знижується до 62,7 куб. футів у 2008 році. Позашляховик Aspen має 102,4 куб. футів протягом усього періоду випуску.

Фургони Dodge Sprinter мають промислову міцність. Sprinter Van 2500 має 247 куб. футів у 2006 році. До 2007 року показник збільшується до 318 куб. футів. Він залишається на рівні 318 куб. футів до 2009 року. Версія 3500 починається з 247 куб. футів, потім вибухає до 371 куб. футів у 2007 році і залишається на цьому рівні. Це мобільні склади. Sprinter Wagon більш орієнтований на пасажирів, але все ще величезний. Він починається із 321 куб. футів у 2006 році, потім знижується до 141,3 куб. футів у 2007–2009 роках. Grand Caravan слідує прикладу Chrysler, пропонуючи 167,9 куб. футів на початку, потім стабілізуючись на 144,3 куб. футів. Універсал Magnum є надійним вибором із 71,6 куб. футів. Седани Charger та Challenger мають 16,2 куб. футів. Компактний кросовер Caliber пропонує 48 куб. футів. Пікапи, такі як Ram 1500 та 2500, мають 41 куб. фут у сфері кабіни. Dakota і Ram 1500 2009 показують тире, вказуючи на змінний або не вказаний стандартний обсяг вантажного відділення.

Що втрачають ці цифри

Ці цифри становлять максимальний обсяг вантажного простору, зазвичай при складених задніх сидіннях. Вони не враховують кріплення ременів безпеки, нерівну підлогу або виступ ніші запасного колеса. 2006 Buick Terraza з 136,5 куб. футів простору може втратити два кубічні фути через конструктивні елементи. 2009 Chevy Express з 225,1 куб. футів досі залишається фургоном. Ви можете помістити всередині одну або дві палети.

Пікапи є винятком. Тіре для моделей Silverado, Tahoe і Suburban припускають, що вантажопідйомність і тягове зусилля важливіші за обсяг. Якщо ви купуєте пікап для перевезення вантажів, дивіться на показники GVWR (повна дозволена маса) і вантажопідйомності замість кубічних футів. Розмір кузова та конфігурація кабіни мають більше значення, ніж статична кількість об’єму.

Позашляховики, такі як Cadillac Escalade ESV, призначені для багажу та спорядження. Показник 137,4 куб. футів є постійним. Він підходить для лижних поїздок або великогабаритних меблів. Мінівени, такі як Grand Caravan, розроблені для сімей. Великий обсяг дозволяє за один раз перевезти дитячі крісла, коляски та продукти.

Седани підходять для покупок та вихідних сумок. 16 куб. футів LaCrosse вміщують дві великі валізи та кілька невеликих сумок. 13,8 куб. футів STS-V тісніші. Вам доведеться скласти задні сидіння або використовувати дах, якщо потрібно більше місця.

Sprint

Широкий вибір вантажних опцій Ford

Лінійка Ford з 2006 по 2009 рік демонструє чіткий поділ між утилітарними робочими конячками та автомобілями для особистого користування. Фургон серії E домінував у рейтингах за обсягом вантажного простору. У 2006 році моделі E 150, E 250 та E 350 Super Duty пропонували 256,5 кубічних футів простору. До 2008 року цей показник знизився до 230,6 кубічних футів, проте обсяг залишався незмінним для всього спектру повнорозмірних фургонів аж до 2009 року. Якщо ви шукали щось більш компактне, але все ще здатне, мінівен Freestar починався з 134,3 кубічних футів у 2006 році і виріс до 137,2 до 2007 року. Кросовер Escape мав близько 66,3 кубічних футів як для стандартних, так і для гібридних моделей, тоді як Explorer мав 85,8 кубічних футів.

Власники пікапів мали іншу картину. Моделі F 150, F 250 та F 350 у вихідних матеріалах не мали даних про вантажопідйомність. Пікап Ranger мав 18,1 кубічних футів у 2006 та 2008 роках, але був відсутній у списку 2007 року. Седани та купе пропонували тісні простори. Crown Victoria зберігав 20,6 кубічних футів протягом усіх чотирьох років. Fusion був помітно малий за обсягом – 15,8 кубічних футів. Спортивні автомобілі, такі як GT, пропонували всього 1 кубічний фут у 2006 році, тоді як Mustang стабільно мав 9,7 кубічних футів. Кузен Mustanga, Focus, знизив свою місткість з 40,2 кубічних футів у 2006 році до 13,8 кубічних футів до 2009 року.

Домінування фургонів та позашляховиків GMC

GMC робила велику ставку на свої фургони Savana та позашляховики Yukon для забезпечення максимального обсягу. Моделі Savana 1500, 2500 і 3500 забезпечували величезний обсяг 225,1 кубічних футів з 2006 по 2009 рік. Обсяг цих комерційних фургонів не змінювався рік у рік. Yukon починався з 63,6 кубічних футів у 2006 році, знижувався до 60,3 кубічних футів у 2007 році та залишався на цьому рівні. Найбільший Yukon XL мав 45,7 кубічних футів у 2006 році, трохи збільшившись до 45,8 кубічних футів у 2007 році та залишаючись стабільним.

У сегменті компактних кросоверів у 2007 році з’явився Acadia. Він починався з 19,7 кубічних футів і виріс до 25,5 кубічних футів до 2008 року, де і залишався аж до 2009 року. Envoy був постійним учасником, пропонуючи 43,7 кубічних футів протягом усіх років. Пікапи Canyon та серія Sierra (1500, 2500, 3500) не мали зазначених даних про вантажопідйомність. Гібридна версія Yukon з’явилася в 2008 році зі скромними 16,9 кубічними футами, зберігши цей показник і в 2009 році. Гібридна версія Sierra з’явилася в 2009 без даних.

Практичні компроміси Honda

Стратегія Honda у цей період була зосереджена на ефективності та економії простору. Odyssey був беззаперечним лідером флоту, стабільно пропонуючи 147,4 кубічних футів з 2006 по 2009 рік. Pilot забезпечував 87,6 кубічних футів у 2006 та 2007 роках, злегка знизившись до 87 кубічних футів у 2008 та 2009 роках. Пікап Ridgeline пропонував 41,4 кубічних футів протягом усього періоду.

Компактні автомобілі сильно змінювалися. Civic мав величезний обсяг у 72 кубічних футів у 2006 році, скоротившись до 35,7 кубічних футів у 2008 році та значно впавши до 11,5 кубічних футів у 2009 році. Fit з’явився у 2007 році з 41,9 кубічними футами, збільшившись до 57,3 кубічних футів до 2009 року. CR-V залишався стабільним на рівні 10,4 кубічних футів. Гібридна версія Accord залишалася невеликою – 11,2 кубічних футів, тоді як обсяг звичайного Accord коливався між 11,9 і 14 кубічними футами. Element був коробчастим аутсайдером, зберігаючи 74,6 кубічних футів протягом усіх років, коли він був присутній у списку. Спортивний автомобіль S2000 пропонував всього 5 кубічних футів.

Обмежена корисність Hummer

Присутність Hummer у цьому наборі даних мізерна. H2 пропонував 30,7 кубічних футів з 2006 по 2009 рік. H3 був трохи менш містким – 29,5 кубічних футів, також незмінно протягом усіх чотирьох років. Пікап H3T з’явився у 2009 році без зазначених даних. У цьому конкретному зрізі даних для бренду не було охоплено інших моделей чи років.

Розширюється портфель Hyundai

Hyundai представила кілька нових моделей у цей період. Accent починався з 12,4 кубічних футів у 2006 році, різко збільшившись до 15,9 кубічних футів у 2007 році та залишаючись на цьому рівні. Elantra перейшла з 13 кубічних футів на 14,2 кубічних футів у 2007 році. Santa Fe виросла з 30,5 кубічних футів до 34,2 кубічних футів до 2007 року. Tucson залишалася стабільною на рівні 22,7 кубічних футів.

Мінівен Entourage був запущений у 2007 році з 32,2 кубічними футами. Veracruz з’явився у 2007 та 2008 роках без даних. Седан Genesis з’явився у 2009 році з 15,9 кубічними футами. Azera, Sonata та Tiburon залишалися незмінними, пропонуючи 16,6, 16,3 та 14,8 кубічних футів відповідно.

Люксовий обсяг Infiniti

Люксові кросовери та седани Infiniti пропонували різний простір. FX35 і FX45 обидва забезпечували 64,5 кубічних футів з 2006 по 2008 рік. У 2009 році ці моделі були замінені на FX35 і FX50, які обидва пропонували 62 кубічних футів. Позашляховик QX56 був потужним генератором об’єму 91,7 кубічних футів протягом усіх років.

Седани були тіснішими. G35 мав 7,8 кубічних футів у 2006 та 2007 роках, збільшившись до 13,5 кубічних футів у 2008 році, перш ніж стати G37 з 7,4 кубічними футами у 2008 році. Седани M35 та M45 залишалися постійними на рівні 14,9 кубічних футів. Новий кросовер EX35 був запущений у 2008 році з 18,6 кубічними футами. Седан Q45 2006 року мав 13,6 кубічних футів.

Нішева присутність Isuzu

Дані Isuzu обмежуються позашляховиком Ascender та кількома моделями пікапів. Ascender стабільно пропонував 80,1 кубічних футів з 2006 по 2008 рік. Пікапи i-280, i-290, i-350 та i-370 не мали зазначених даних про вантажопідйомність.

Елегантні обмеження Jaguar

Люксова лінійка Jaguar віддавала пріоритет стилю, а не чистому об’єму. S-Type мав 28,6 кубічних футів з 2006 по 2008 рік. X-Type був меншим – 16 кубічних футів за той же період. Седани XJ8 та XJR пропонували 16,4 кубічних футів.

Серія XK зазнала змін. Вона починалася з 11,5 кубічних футів у 2006 та 2007 роках, потім знижувалася до 7,1 кубічних футів у 2007 році (ймовірно, через зміну звітності або нюансів модельного року), перш ніж закріпитися на рівні 10,6 кубічних футів у 2008 та 2008 роках. Купе XK у 2009 році також мало 10,6 кубічних футів. Седан XF був запущений у

Характеристики корисного об’єму Jeep, Kia та Land Rover

Jeep завжди робив ставку на практичність, але цифри розповідають про конкретну історію залежно від року випуску. У 2006 році Jeep Liberty лідирував з об’ємом 69 кубічних футів. За ним з невеликим відставанням слідували Commander та Grand Cherokee з показниками 68,7 та 67,4 кубічних футів відповідно. Якби вам дістався Wrangler, його місткість становила менше половини від лідерської – лише 45,8 кубічних футів.

Модельний ряд 2007 року змінив розміщення сил. Новий Compass додав 53,6 кубічних футів, а Patriot запропонував 62,7. Liberty зберіг свій показник на рівні 69 кубічних футів, але до 2008 він знизився до 64,2. У тому ж році дебютував Wrangler Unlimited, який став явним лідером серед автомобілів з м’якими дахами завдяки місткості 86,8 кубічних футів. Стандартний Wrangler мав показник 61,2 кубічних футів. Ці цифри практично не змінилися у 2009 році.

Підхід Kia був іншим. Їх ключовим чинником був обсяг. Мінівен 2006 року Sedona мав значні 141,5 кубічних футів. Sorento та Sportage знаходилися в діапазоні 66,4-66,6 кубічних футів. Середньорозмірні седани, такі як Optima та Amanti, були крихітними – 14,8 та 15,5 кубічних футів відповідно. Хетчбек Rio 5 запропонував дивовижні 49,6 кубічних футів, тоді як звичайний Rio мав об’єм менше 12 кубічних футів. До 2007 року на ринок вийшов Rondo з показником 74,4 кубічних футів. У 2007 та 2008 роках Sedona втратила частину обсягу, опустившись до 121,3 кубічних футів. У 2009 році нова модель Borrego запропонувала 97,6 кубічних футів, замінивши старіші моделі Spectra, які залишалися невеликими – 12,2 кубічних футів.

Land Rover грала у високорівневу гру з простором. LR3 був звіром у 2006 та 2007 роках, пропонуючи 90,3 кубічних футів. Range Rover Sport демонстрував стабільність із показником 71 кубічний фут. Однак 2008 став роком хаосу через рестайлінги. LR3 впав лише до 9,9 кубічних футів. Сам Range Rover знизився до 35,1 кубічних футів. Лише у 2009 році LR3 повернувся до показника 90,3 кубічних футів, а Range Rover піднявся до 74,2 кубічних футів. У 2009 році на ринок вийшов LR2 з обсягом 58,9 кубічних футів.

Об’єм багажника в сегменті розкоші: Lexus та Lincoln

Розкіш зазвичай означає менші розміри багажника. Lexus підтвердив це правило. Lexus SC 430 був крихітним – 8,8 кубічних футів упродовж усіх зазначених років. Моделі IS мали об’єм 13 кубічних футів, хоча версія IS-F у 2008 році запропонувала трохи більше – 13,3 кубічних футів. Моделі GS також були тісні, переважно обмежуючись 12,7 кубічних футів.

Повнорозмірні седани розповідали іншу історію. LS 430 пропонував 20,2 кубічних футів, тоді як LS 460 в пізніші роки знизив показник до 18 кубічних футів. Реальний обсяг забезпечували позашляховики. Lexus RX 330 та RX 400h обидва пропонували 84,7 кубічних футів. RX 350 трохи покращив показник, досягнувши 85 кубічних футів у 2009 році. GX 470 зберігав стабільні 77,5 кубічних футів. LX 470 був масивним з показником 90,4 кубічних футів, тоді як новіша модель LX 570 в 2008 році впала до 15,5 кубічних футів, перш ніж підскочити до 83,1 кубічних футів у 2009 році.

Lincoln ставив розмір вище ефективності. Navigator був свого роду мобільним складом. У 2006 році він пропонував 104,8 кубічних футів. У 2007 та 2008 роках показник трохи знизився до 103,5 кубічних футів, а у 2009 році зріс до 104,7 кубічних футів. Пікап Mark LT пропонував 47,9 кубічних футів. MKX стабілізувався на рівні 69 кубічних футів з 2007 по 2009 рік. Седани, такі як MKZ та MKS, були невеликими – 15,8 та 18,7 кубічних футів відповідно. Town Car зберігав стабільні 21,1 кубічних футів.

Практичність Mazda та Mercedes

Лінійка Mazda у середині 2000-х років була заплутаною. У вантажівок серії B не було зазначеної місткості корисного об’єму, ймовірно, через відмінності у конфігурації вантажних майданчиків. Мінівен Mazda5 був практичним із показником 44,4 кубічних футів. Седан Mazda6 виявився несподівано просторим – 58,7 кубічних футів у 2006 році, хоча до 2009 року цей показник упав до 16,6 кубічних футів. Mazda3 виросла з 31,2 до 43,8 кубічних футів. Позашляховик CX-9 був справжньою вантажівкою, пропонуючи 100,7 кубічних футів протягом ранніх років випуску. MX-5 і RX-8 залишалися крихітними – 5,3 та 7,6 кубічних футів відповідно.

Mercedes-Benz ставила інженерні рішення вище за обсяг багажника. Mercedes-Benz SLK-Class був невеликим, варіюючи від 9,6 до 9,8 кубічних футів. Класи C та E знаходилися в діапазоні 12–15,9 кубічних футів. S-Class був більшим, починаючи з 15,4 кубічних футів і знижуючись до 16,3 кубічних футів. Основними «вантажівками» були позашляховики. Клас ML мав показник 72,4 кубічних футів. Клас GL пропонував 83,3 кубічних футів. Клас R був фургончиком, замаскованим під автомобіль, пропонуючи значні 85 кубічних футів протягом усього випуску. Клас G пропонував 79,5 кубічних футів.

Mercury, по суті, була Ford з іншою емблемою. Мінівен Monterey був величезним – 134,3 кубічних футів. Позашляховик Mountaineer пропонував 84,7-85,8 кубічних футів. Кросовер Mariner демонстрував різкі вагання. У 2006 та 2007 роках він мав показники 66,3 та 29,3 кубічних футів (ймовірно, через відмінності у стандартах вимірювання або варіанти складання сидінь), перш ніж повернутися до 66,3 кубічних футів у 2008 та 2009 роках. Седан Grand Marquis пропонував практичні 20,6 кубічних футів. Milan був невеликим – 15,8 кубічних футів.

Дані показують чіткий поділ. Позашляховики домінували за обсягом. Седани були другорядними. Кінець 2000-х років ознаменувався переходом до кросоверів, які замінили громіздкі універсали та міні-пікапи попередніх років. Цифри не брешуть. Якщо вам потрібно було простір, ви купували мінівен або великий позашляховик. Якщо ви купували спортивний автомобіль

Вантажопідйомність багажника MINI

Лінійка Cooper вирізнялася компактністю. Якщо ви шукали Mini Cooper Hardtop 2006 випуску, у вас було рівно 25 кубічних футів простору. Версія Convertible була ще тіснішою — 21,4 кубічних фути. До 2007 року обсяг багажника Hardtop скоротився до 24 кубічних футів, тоді як у Convertible він залишився незмінним на рівні 21,4 кубічних футів.

Модель Clubman з’явилася у 2008 році, запропонувавши значний приріст обсягу. У Cooper Clubman було 32,8 кубічних футів. Версії Convertible та Hardtop залишилися без змін: 21,4 та 24 кубічних фути відповідно. Моделі John Cooper Works з’явилися в 2009 році з тими ж показниками: 24 кубічні фути для Hardtop і 32,8 для Clubman.

Додаткові характеристики MINI:
– GVWR MINI
– GAWR MINI
– GCWR MINI
– Маса порожнього автомобіля MINI
– Вантажопідйомність MINI
– Вантажопідйомність під час буксирування MINI

Вантажопідйомність багажника Mitsubishi

Mitsubishi пропонувала широкий діапазон обсягів. Eclipse демонстрував стабільні 15,7 кубічних футів у 2006, 2007, 2008 та 2009 роках. Galant зберігав обсяг 13,3 кубічних футів у ті ж роки.

Найбільший інтерес становили великі позашляховики. Endeavor 2006 пропонував 76,4 кубічних футів. До 2007 та 2008 років цей показник знизився до 40,7 кубічних футів. Outlander демонстрував значні коливання: 60,3 кубічних футів у 2006 році, зниження до 36,2 у 2007 році, потім зростання до 72,6 у 2008 році. Raider з’явився в 2006 році з обсягом 37,1 кубічних футів, але до 2007 року зник зі специфікацій.

Об’єм багажника Lancer становив 11,3 кубічних футів у 2006 році, потім трохи збільшився до 11,6 у 2008 та 2009 роках. Montero зберігав обсяг 91,7 кубічних футів у 2006 році.

Додаткові характеристики Mitsubishi:
– GVWR Mitsubishi
– GAWR Mitsubishi
– GCWR Mitsubishi
– Маса порожнього автомобіля Mitsubishi
– Вантажопідйомність Mitsubishi
– Вантажопідйомність під час буксирування Mitsubishi

Вантажопідйомність багажника Nissan

Лінійка Nissan була великою. 350Z consistently мав невеликий обсяг – 4,1 кубічних футів. Altima зазнав істотних змін: починаючи з 15,6 кубічних футів у 2006 році, він знизився до 15,3 у 2007 році, а потім різко впав до 7,4 кубічних футів у 2008 та 2009 роках. Версія Altima Hybrid зберігала стабільний обсяг 10,1 кубічних футів із 2007 по 2009 рік.

Armada був справжнім гігантом, пропонуючи 97,1 кубічних футів щороку випуску. Quest відрізнявся величезним обсягом: 148,7 кубічних футів у 2006 році, незначне зниження до 145,7 у 2007 році, потім зростання до 148,1 у 2008 та 2009 роках.

Frontier та Titan не мали зазначених обсягів багажника у 2006 та 2007 роках. Titan повернувся в 2008 році з великим обсягом 126 кубічних футів, але зник у 2009 році. Rogue починав з 98 кубічних футів у 2008 році, потім різко скоротився до 28,9 у 2009 році. Sentra демонстрував схожу волатильність: 11,6 у 2006 році, 13,1 у 2007 році, потім дивний стрибок до 97 у 2008 році, перш ніж стабілізуватися на рівні 50,4 для Versa у наступні роки. Maxima зберігав обсяг близько 15,5 кубічних футів до 2009 року, коли він знизився до 14,2. Murano скоротився з 81,6 до 64 кубічних футів у 2009 році. Pathfinder залишався незмінним на рівні 79,2 кубічних футів. Xterra стабільно пропонував 65,7 кубічних футів. GT-R додав 8,8 кубічних футів у 2009 році.

Додаткові характеристики Nissan:
– GAWR Nissan
– GCWR Nissan
– Вантажопідйомність багажника Nissan
– Маса порожнього автомобіля Nissan
– Вантажопідйомність Nissan
– Вантажопідйомність під час буксирування Nissan

Вантажопідйомність багажника Pontiac

Pontiac існував над ринком у роки недовго. G6 починав з 11 кубічних футів у 2006 році, потім збільшився до 14 у 2007, 2008 та 2009 роках. GTO був крихітним – всього 7 кубічних футів у 2006 році. Grand Prix зазнав різкого зниження з 57 кубічних футів у 2006 році до всього 16 у 2007 році, потім стабілізувався на рівні 45,7 у 2008 році.

Montana SV6 був універсальним автомобілем з об’ємом 136,5 кубічних футів у 2006 році. Torrent демонстрував нестабільність: 68,6 кубічних футів у 2006 році, зниження до 32,2 у 2007 році, потім зростання назад до 68,6 у 2008 та 2009 роках. Vibe зберігав обсяг 54,1 кубічних футів протягом багатьох років, знизившись до 49,4 у 2009 році.

Solstice починав з малого — 3,8 кубічних футів у 2006 році, зріс до 7,5 у 2007 році, потім скоротився до 5,4 у 2008 та 2009 роках. G5 починав з 13,9 кубічних футів у 2007 році та зберігав цей обсяг. G8 з’явився у 2008 та 2009 роках з обсягом 17,5 кубічних футів.

Додаткові характеристики Pontiac:
– GAWR Pontiac
– GCWR Pontiac
– Вантажопідйомність багажника Pontiac
– Маса порожнього автомобіля Pontiac
– Вантажопідйомність Pontiac
– Вантажопідйомність під час буксирування Pontiac

Вантажопідйомність багажника Porsche

Porsche не пропонував багато простору. 911 не мав зазначеного обсягу в 2008 році, але 911 Carrera 2009 пропонував 7,24 кубічних фути. Boxster був стабільним – 9,9 кубічних футів у 2008 та 2009 роках. Cayman зберігав об’єм 14,5 кубічних футів. Cayenne був великим варіантом – 62,5 кубічних футів у 2006, 2008 та 2009 роках.

Додаткові характеристики Porsche:
– GAWR Porsche
– GCWR Porsche
– Вантажопідйомність багажника Porsche
– Маса порожнього автомобіля Porsche
– Вантажопідйомність Porsche
– Вантажопідйомність при буксируванні Porsche

Вантажопідйомність багажника Saab

Лінійка Saab була невеликою, але специфічною. 9-3 починав з 14,8 кубічних футів у 2006 році, потім 15 у 2007 та 2008 роках, перш ніж знизитися до 12,4 у 2009 році. 9-5 був стабільним – 15,9 кубічних футів упродовж усіх років. 9-7X пропонував величезний обсяг 80,1 кубічних футів щороку з 2006 по 2009 рік. 9-2X пропонував 61,6 кубічних футів у 2006 році.

Додаткові характеристики Saab:
– GAWR Saab
– GCWR Saab
– Вантажопідйомність багажника Saab
– Маса порожнього автомобіля Saab
– Вантажопідйомність Saab
– Вантажопідйомність під час буксирування Saab

Вантажопідйомність багажника Saturn

Saturn мав деякі незвичайні показники. Ion починав з 14,2 кубічних футів у 2006 році, потім 14,7 у 2007 році. Sky був крихітним – 5,4 кубічних футів з

Цифри не брешуть. Якщо ви шукаєте вживаний вантажний автомобіль середини 2000-х років, обсяг багажного відділення часто стає вирішальним фактором між розумним вибором та логістичним кошмаром. Тут йдеться про кубічні фути. Чи не галонах. Чи не літрах. Кубічні фути. Це простір, який вам потрібний для переміщення меблів, спорядження або просто гори брудної білизни, не складаючи її у вигляді орігамі-лебедя.

Давайте перейдемо до суті. Показники вантажопідйомності Toyota за період з 2006 по 2009 рік демонструють бренд, який ставить практичність на перше місце у своїх позашляховиках, зберігаючи при цьому седани компактними.

Лідери утилітарності Toyota

Sienna був беззаперечним королем тієї епохи. З 2006 до 2009 року він стабільно пропонував 148,9 кубічних футів. Це величезний обсяг. Якщо дуже постаратися, туди можна було б розмістити ліжко розміру «king-size». Sequoia йшов слідом, пропонуючи близько 128,1 кубічного фута у 2006 та 2007 роках, перш ніж трохи знизитися до 120,8 кубічних футів у 2008 та 2009 роках. Чому сталося зниження? Ймовірно, через зміни у внутрішній компонуванні або зсуву в методиці вимірювань при піднятому або опущеному третьому ряду сидінь. Проте він все ще перевозив багато речей.

Позашляховики, такі як 4Runner, були надійними робочими конячками. Вони пропонували 75,1 кубічних футів у всіх напрямках. Highlander продемонстрував серйозне зростання. Він починався з 39,7 кубічних футів у 2006 році, підскочив до 80,6 у 2007 році, а потім розширився до 95,4 кубічних футів у 2008 році. Гібридна версія не отримала стільки місця, коливаючись в районі 80-94 кубічних футів. Це логічно. Батареї посідають місце. Не можна мати все й одразу.

Потім є “Matrix”. Компактний універсал із універсальним інтер’єром. Він пропонував 53,2 кубічних фути протягом більшості років, а потім підскочив до 61,5 у 2009 році. Це значний стрибок для маленького автомобіля.

Седани не були у фокусі уваги. Camry коливався в районі 15–16,7 кубічних футів. Avalon сильно вагався. У 2006 році він був тісним — 14,4 кубічних фути, але у 2007 році майже потроївся до 41,4, перш ніж повернутися до зниження у 2008 та 2009 роках. Чи змінили вони дизайн багажника? Чи показник 2007 року був викидом? Ймовірно, рестайлінг дизайну відкрив більше простору у багажнику.

«Sienna пропонував 148,9 кубічних футів простору, що зробило його одним із найпрактичніших сімейних автомобілів кінця 2000-х років».

Пікапи, такі як Tacoma та Tundra, з’являються у цих конкретних наборах даних як «-». Чому? Тому що місткість кузова вантажівки не вимірюється в тих же стандартних кубічних футах, що і об’єм закритого багажника або салону. Це залежить від типу кабіни, довжини кузова і того, чи ви міряєте простір між колісними арками або загальний обсяг кузова. Дані тут зосереджені на закритому чи напівзакритому пасажирському просторі.

Вантажівки Volkswagen

Volkswagen підійшов до цього по-іншому. Вони зробили ставку на універсали та хетчбеки.

Jetta Sport Wagon у 2009 році пропонував 66,9 кубічних футів. Це серйозний обсяг компактного автомобіля. Passat Wagon стабільно тримався на рівні 61,8 кубічних футів з 2007 по 2009 рік. Rabbit (стара назва платформи Polo) був послідовним і пропонував 46 кубічних футів.

Купе та кабріолети не призначалися для перевезення вантажів. У Beetle Convertible було всього 5 кубічних футів. Туди можна було б помістити шолом та шарф. Beetle Coupe був кращим – 27,1 кубічних фута, але все ще не годився для перевезення піаніно.

GTI був спортивним автомобілем із пристойним багажником. Він пропонував 41,8 кубічних футів у 2006 році, а потім підскочив до 46 кубічних футів у 2007, 2008 та 2009 роках. Новий дизайн GTI явно розширив задній простір, не жертвуючи функціональністю хетчбека.

Touareg був вибором серед позашляховиків. Він стабільно пропонував 71 кубічний фут. Це був великий автомобіль, тож обсяг був виправданий. Routan, що з’явився у 2009 році, був мінівеном, який замінював VW на ринку США. Він пропонував 141 кубічний фут. Це ставить його в один ряд із Toyota Sienna за чистим обсягом.

Tiguan дебютував у 2009 році з 56,1 кубічним футом. Компактному позашляховику, що виходить на ринок, потрібен був цей простір для конкуренції.

Практичні шведи Volvo

Volvo не морочилися з химерними дизайнами. Вони будували коробки, які вміщували речі.

V70 та XC70 були головними перевізниками. У 2006 році вони пропонували 71,4 кубічних футів. До 2008 та 2009 років ця цифра трохи зросла до 72,1 та 72 відповідно. Невеликі прирости, але кожен кубічний фут має значення, коли ви завантажуєте мисливське спорядження або дитячі коляски.

XC90 був флагманським позашляховиком. Він починався з 84,9 кубічних футів у 2

попередня статтяЧи справді чистий кисень може зробити ваш автомобіль у п’ять разів потужнішим?